Fenix Mini

Wysyłka w 24h

circle W magazynie, wyślemy w 1 dzień

329,00 zł

AKTUALNIE: 5 osób ogląda ten produkt

Brutto Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa

przy zamówieniu powyzej 199 zł

 

Szybka wysyłka Kurierem

 

Bezpieczna płatność PAYU

 

20 % zniżki na pierwsze zamówienie

Fenix ​​Mini jest bardzo kompaktowy i mieści się w każdej kieszeni, jest praktyczny w użyciu i dyskretny dzięki prostemu, ale pięknemu designowi. 

Bardzo wydajna grzałka konwekcyjna sprawia, że ​​waporyzator Fenix ​​Mini jest jednym z lepszych waporyzatorów konwekcyjnych na rynku. Mocnych stron Fenix ​​Mini jest wiele. Waporyzator charakteryzuje się dużą wydajnością, a jakość i smak pary jest znakomity. Kluczową cechą jest bardzo krótki czas nagrzewania – poniżej 30 sekund.

Dzięki zaawansowanemu systemowi grzewczemu Fenix ​​zapewnia gładką i gustowną parę, która jest efektem ogrzewania ziół bez spalania. Piec konwekcyjny zapewnia bardziej równomierne rozprowadzenie ciepła w suszu, wosku oraz oleju. Fenix ​​jest w 100% ogrzewany powietrzem

Mimo niewielkich rozmiarów producentom udało się znaleźć miejsce na podświetlany ekran LED. Na ekranie wyświetlana jest temperatura docelowa oraz poziom naładowania baterii. Możesz nawet ustawić go tak, aby wyłączał się automatycznie po określonym czasie. Temperaturę możemy regulować co do 1 ° C.  Urządzenie jest przystosowane do waporyzacji suszu jak i koncentratów. 

47304742
chat Komentarze (0)