Zwany również programem partnerskim opiera się na sprowadzaniu nowych Klientów z różnych społeczności. Podejmując z nami współpracę, wybierasz marketing afiliacyjny, który przyniesie Ci zyski gdy tylko zarejestrujemy zakup kogoś, kto trafił do nas z Twojej sieci. Mogą być to znajomi, rodzina lub po prostu osoby śledzące Cię w social mediach. Bez względu na to skąd pochodzą, za każdym razem mamy dla Ciebie atrakcyjną prowizję!

Program afiliacyjny przyniesie Ci wiele korzyści:
  • wygodny zysk — dostosujemy dla Ciebie atrakcyjny plan, który może przynieść nawet 20% prowizji (CPA),
  • najlepsze produkty i zniżki — jako nasz partner otrzymujesz dostęp do profesjonalnych produktów CBD oraz promocji w sklepie internetowym,
  • materiały reklamowe, które trafiają w oko Klientów i przynoszą wysoką konwersję,
  • bezpieczne płatności i certyfikaty jakości asortymentu.
W jaki sposób skorzystam ze współpracy z Dr Konopnym?

Jeśli zdecydujesz się zostać partnerem strony internetowej Dr Konopny, na samym początku otrzymasz linki partnerskie, zwane po prostu polecającymi i Twój własny kod rabatowy. Od tej pory Twoje zadanie polega na promowaniu otrzymanych linków na swoich mediach społecznościowych — może to być blog, kanał YouTube, strona internetowa czy cokolwiek innego. Każda osoba, która trafi do nas z Twojego linku i kupi jakikolwiek produkt lub skorzysta z kodu rabatowego, generuje dla Ciebie zysk w postaci prowizji.

Ile zarobię na programie partnerskim?

Dla naszych partnerów afiliacyjnych płacimy 20% prowizji od danej sprzedaży dokonanej na Dr Konopnym przez link polecający.

Kiedy otrzymam zapłatę?

Prowizje wypłacamy regularnie co miesiąc — to Ty wybierasz, czy chcesz ją dostać w formie przelewu bankowego, czy przez system płatności danej platformy.

Jak mogę zacząć?

Na samym początku naszej współpracy rekomendujemy, aby każdy zapoznał się z produktami w ofercie Dr Konopnego. Szczególnie zwracamy uwagę na fakt, że o wiele lepiej mówi się o produktach, z których już się korzystało i sprawdziło ich działanie na własnej skórze. Szczególnie duże zaufanie i zainteresowanie budzą osobiste historie, pokazujące, że produkty konopne nie są tylko i wyłącznie produktem sprzedażowym, ale naprawdę oferują wiele korzyści leczniczych. Dzięki temu każdy nasz partner afiliacyjny jest wiarygodny i rzetelny. Podejmując się współpracy z nami, otrzymasz dane do logowania na Twoje własne konto znajdujące się na naszej platformie. Otrzymasz dostęp do grafik, linków, banerów oraz ogólny wgląd do swoich danych, oraz zysków.

Czy otrzymam jakieś wsparcie techniczne?

W ramach współpracy z Dr Konopnym otrzymasz kompleksową pomoc ze strony menadżera ds. marketingu afiliacyjnego, który będzie informował Cię o wszelkich nowych ofertach, promocjach, zmianach w programie, a także służy pomocą w przypadku problemów lub pytań.

Czy wzięcie udziału w programie afiliacyjnym jest bezpłatne?

Tak, każdy, kto zostaje naszym partnerem afiliacyjnym, nie ponosi żadnych kosztów z tym związanych.

Czy muszę samodzielnie wysyłać produkty CBD?

Realizacja i wysyłka zamówienia należy do naszych zadań — Ty jedynie kierujesz ruch na stronę Dr Konopnego i zbierasz prowizję od produktów.

W jaki sposób mogę się zapisać do programu?

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a nasz zespół od marketingu afiliacyjnego odezwie się do Ciebie w ciągu najbliższych dni. Wtedy również poznasz szczegóły programu, zadasz nurtujące Cię pytania oraz otrzymasz wszelkie niezbędne informacje.

To dla nas zaszczyt, móc nawiązywać nowe współprace!